Kurumsal BİZ KİMİZ Misyonumuz İŞVERENLER FRESH TALENTYeni mezun yeteneklerle ilgileniyorsanız MASTER TALENT
Deneyimli Yönetici arayışındaysanız
İŞ ARAYANLAR FRESH TALENTYeni mezun olduysanız MASTER TALENTDeneyimli Yönetici iseniz AÇIK POZİSYONLAR BlogDUAL İLETİŞİM ÜYE

BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

DUAL, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişen yönetici seçme ve yerleştirme sektöründe butik ve amaca yönelik olarak çalışmak, işvereni ve çalışanı aynı anda sonuca ulaştırmayı amaçlıyor. Bunu yaparken de orta ve üst düzey yönetici arayışlarında gerçek anlamda “Headhunting” yöntemini benimserken, 2017 yılında lansmanını yaptığı “Fresh Talent” projesiyle de şirketlerin işe uygunluk ve yetkinlik taleplerine göre seçilmiş yeni mezun aday havuzunu sunuyor.

Sektörlerinde edindikleri üst düzey yöneticilik tecrübeleriyle ekibimizde yer alan tüm ekip arkadaşlarımız konusunda uzmandır. İnsan Kaynakları konusunda danışmanlık yaptığımız firmalar çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir. Ana konusu distributor ağı ya da doğrudan satış gerektiren her sektöre hizmet verme konusunda tam olarak yetkin ve istekliyiz.

Burak Ataman

Burak Ataman

Kurucu & Yönetim Danışmanı

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 1988 yılında mezun olan Burak Ataman daha sonra London Metropolitan University’de  İşletme Post-Graduate diploması aldı 25 yıl üst düzey yöneticilik yaptığı Türkpetrol, Castrol, BP, Elf, Total gibi uluslarası şirketlerde satış, pazarlama, tedarik yönetimi, operasyon konularında büyük ekiplere liderlik ve mentorluk yaptı.

Total Middle East Dubai merkezli İran, Irak ve Türk Cumhuriyetlerinin de dahil olduğu 8 ülkenin yöneticisi olarak farklı kültür ve iş ortamlarında deneyim kazandı. Ekip yönetimi, iş geliştirme, satış ve dağıtım kanalları, vertical integration, marka yönetimi, relationship management gibi konularda önemli başarılara imza attı.

Son olarak görev yaptığı Global Yatırım Holding İştiraki olan Naturelgaz’daki görevinden sonra kurumsal hayatını sonlandırdı.Halen İnsan Kaynakları, Enerji Sistemleri Yönetimi ve Marka Mimarisi konularında danışmanlık hizmeti veriyor.

Kurucu & Yönetim Danışmanı
Berrin Tavman

Berrin Tavman

İK Yöneticisi ve Yönetim Danışmanı

1968 Ankara doğumlu olan Berrin Tavman, Ankara Üniversitesi Mülkiye İşletme mezunudur. Koç Grubu, Lafarge, Telsim, Soyak Holding, Goldaş, Atasay, Hedef Grup, Ekol Lojistik gibi ülkemizin önemli kurumlarının İnsan kaynakları, Kalite ve Kurumsal İletişim alanlarında yönetici olarak çalışmıştır.Hayat Dans Kulübünün kurucusu ve başkanıdır.Toplumsal Ruh sağlığı ve Barış alanında çalışan BirİZ derneğinin kurucu üyesidir.Kadın Basketbol maçlarının yakın takipçisidir.Yaşama dair sıcak sohbetlerini de eklediği CV yazma ve iş arama becerileri konuları da dahil olmak üzere insan kaynakları alanında  üniversitelerde lisans ve yüksek lisans eğitimleri vermektedir.Yazmayı sever ve Berrinabla bloğunda yazılarını paylaşır.Bir çok projede mentor olarak yer alır.İşaret dili öğrenmektedir ve Felsefe bölümünde öğrencidir.

İK Yöneticisi ve Yönetim Danışmanı
Gülgün Tekindur

Gülgün Tekindur

İK Danışmanı & Yönetim Koçu

Gülgün TEKİNDUR Boğaziçi Kimya Mühendisliği bölümünden 1988 yılında mezun olduktan sonra University of South Florida Üniversitesinde MBA derecesini tamamladı.

Kurumsal iş hayatına Unilever Türkiye’de İnsan Kaynakları bölümünde başlayan Tekindur, sırasıyla Levi Strauss Türkiye, Levi Strauss Middle East & Africa Headquarters, Belgium, ve en son olarak da Danone Türkiye’de çok sayıda stratejik işe alım, kariyer planlama ve yedekleme, işveren markası yönetimi ve üniversite kariyer günleri program tasarımı ve uygulaması, değerlendirme merkezi tasarım ve uygulaması, değişim yönetimi, yeniden yapılanma ve stratejik şirket birleşme projelerine liderlik etti. 

Tekindur, 20+ senedir Türkiye ve Avrupa’da İnsan Kaynakları alanında çeşitli seviyelerde, ve çeşitli kültürlerle çalışıp, çok sayıda işe alım, eğitim ve gelişim koçluğu gerçekleştirdi. Hızlı tüketim ve parakende sektörlerinde, Türkiye ve Avrupa’da 10 seneyi aşkın süre üst düzey İnsan Kaynakları yöneticiliği sonrasındaki 10+ seneden beri de İnsan Kaynakları alanında yerli ve yabancı şirketlere yönetim danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Gülgün Tekindur, hem Türkiye’de hem de Avrupa’da liderlik/danışmanlık ettiği İnsan Kaynakları bölümlerinin birçok öncü ve stratejik projelerle iş sonuçlarına katkıda bulunmasına ve stratejik iş ortağı olarak konumlanmasına katkıda bulunmaya devam etmektedir.


İK Danışmanı & Yönetim Koçu
Ayşe Gezdur

Ayşe Gezdur

İK Danışmanı ve Yönetim Koçu

TED Ankara Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliğinden mezun olan Ayşe Gezdur , yine BÜ’de Endüstri Mühendisliğinde master yaptı. Profesyonel iş yaşamına Hür Holding’de başladı. 1978’de Koç Holding Ar-Ge Merkezi takımına katılarak Ekonomik Araştırmalar ve Enerji projelerinde yöneticilik yaptı. 1991 yılında petrol sektörüne girerek önce Turcas Petrolcülük ve daha sonra devamı olan Castrol ve BP Madeni Yağ şirketlerinde Üretim Planlama, Satınalma, Teknoloji ve Geliştirme ve son olarak da İnsan Kaynakları Müdürlüklerini yürüttü. Sosyal sorumluluk projelerinin araştırma ve geliştirmesi ile uygulanması ve ölçümlenmesi konularında görev yaptı.2005 yılında Erickson College’ın 5 modüllük “The Art &Science of Coaching” eğitimine tamamladı. Halen yöneticilere ve gençlere kişisel koçluk yapmaktadır.

İK Danışmanı ve Yönetim Koçu
Arzu Erdur

Arzu Erdur

İK Danışmanı

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Politika Bilimi Bölümü’nden mezun olan Arzu Erdur, İş Bankası, İnterbank, Bank Ekspres, EGSBank gibi finansman kuruluşlarında İnsan Kaynakları, Finansman ve Eğitim konularında yönetici olarak çalıştıktan sonra son olarak Arzum Küçük Elektrikli Ev Aletleri’nde İnsan Kaynakları oluşumunu gerçekleştirip 7 yıla yakın İK Müdürü olarak görev yaptı.

İK Danışmanlığı, Performans ve Yetenek Yönetimi, İşe Alım Sürecinin Yönetimi, Organizasyonel Gelişim ve Değişim Yönetimi konusunda tecrübeli olup İK Proje Yönetimi,Yönetici Seçme ve Yerleştirme, Değerlendirme Merkezi Uygulamalarını hayata geçirmektedir.

İK Danışmanı
Tulga Onay

Tulga Onay

İK Danışmanı

Tulga Onay, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.İÜ İşletme Fakültesinde İnsan Kaynakları konusunda yüksek lisans yapmıştır.The Marmara, MigrosTürk, Inchcape Retrans, McCann Ericsson,Doktor Tarsa ve Domino’sgibi firmalarda insan kaynakları yöneticisi olarak görev almıştır. Castrol firmasındaki fonksiyon yöneticiliğinin yanısıra BP madeni yağlar ile gerçekleşen birleşme sürecinde insan kaynakları entegrasyon çalışmalarını yürütmüştür.Çalıştığı firmalarda yetkinlik bazlı insan kaynakları yönetimi dışında ücret ve maaş yönetimi, değerleme merkezi yöntemi ile seçme, yerleştirme ve terfi uygulamalar, 360 derece performans yönetimi, ,şirket iklim ölçümleme ve geliştirme ile hedef ve yetkinliklere dayalı performans yönetimi sistem kurulum ve işletim programlarını hayata geçirmiştir. NLP pratisyenliği ve transaksiyonel analiz uzmanlığı dışında Adler ekolünün koçluk programlarını tamamlamıştır.EMCC tarafından yürütülen Genç Başarı programına Mentor olarak destek vermektedir.

İK Danışmanı
Müjgan Bayraktaroğlu

Müjgan Bayraktaroğlu

İK Danışmanı

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra petrol sektöründeki Turcas Petrolcülük ve Castrol Madeni Yağlar şirketlerinde 10 yılı aşkın bir süre Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapan Müjgan Bayraktaroğlu, BP’de Türkiye’nin de içinde bulunduğu Bölge Direktörü’ne bağlı olarak Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalıştı.Daha sonra Zarakol PR şirketinde 10 yıla yakın bir süre Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı.2014 yılından itibaren İDA(İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği)Genel Koordinatörü olarak görev yapan Müjgan Bayraktaroğlu halen İK ve PR konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

İK Danışmanı

Sektörler

 • Otomotiv
 • Enerji
 • Üretim ve Mühendislik
 • Kimyasallar
 • Taşımacılık ve Lojistik
 • Tüketici pazarları
 • Bankacılık
 • İlaç

Pozisyonlar

 • Genel Müdür
 • Yönetim Kademe Direktörleri
 • Strateji
 • Pazarlama
 • Satış ve İş Geliştirme
 • Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler
 • Müşteri İlişkileri
 • İnsan Kaynakları
 • Finans
 • Bilgi Teknolojisi ve Teknoloji
 • Tedarik Zinciri & Lojistik